06 ژوئیه 2017 در بلاگ های پیش از ازدواج
برای اولین بار در ازدواج عالی ما دو ماه تمرکز خواهیم داشت! ژوئیه ما با تمرکز بر "آماده سازی برای ازدواج" شروع می کنیم. این نظریه من است. اگر یک زوج واقعاً برای ازدواج خوب آماده شوند ، شانس ازدواج از هم دور می شود واقعاً خوب است.

هدف ازدواج عالی از روز اول کمک به از بین بردن طلاق بود و این با آماده سازی خوب شروع می شود. اگر درگیر آن هستید یا به آن قدم نزدیک شده اید ، من از شما می خواهم که مشاوره خوب و خوب قبل از ازدواج را به دست آورید. نه نوع مشاوره ای که فقط یک مهر تأیید به شما می دهد تا بتوانید به سمت ازدواج پیش بروید ، بلکه مشاوره هایی است که شما را به چالش می کشد تا به عمق روابط خود نگاه کنید.

این مشاوره است که می تواند رابطه را ایجاد یا خراب کند. این ممکن است برای شما ترسناک به نظر برسد ، اما هیچ چیز به اندازه آماده نشدن و مدتی برای ازدواج ، ترس و وحشت ترسناک نیست. اگر تصمیم بگیرید که ازدواج کنید ، با پیشروی شما اطمینان زیادی به شما می دهد. مطمئناً چیزهایی برای رویارویی با آنها وجود خواهد داشت که باید از طریق آن کار کنید ، اما می دانید که چگونه زندگی خود را با یکدیگر روبرو کنید و چگونه از طریق آن کار کنید.

همانطور که مشتاقانه منتظر تمرکز این ماه بودم ، هفته های اول وبلاگ هایی را که نوشتم همزمان با راه اندازی یک ازدواج عالی (پس از آن به نام یک ازدواج عالی می خواستم) در نوامبر سال 2010 خوانده بودم ، خواندم. در اینجا بخشی از یک وبلاگ است. از آن هفته:

سه شنبه 11/16/10

"من یک ازدواج عالی می خواهم" یک ماه گذشته است. با تشکر از هر یک از شما ، ما در این مدت به بیش از 15000 نفر رسیده ایم. می خواهم این را با شما جشن بگیرم اما در عین حال به شما اطلاع دهیم که ما حتی شروع نکرده ایم! هدف ما از بین بردن میزان طلاق است - یعنی صفر. من می دانم که این یک هدف عالی است اما من معتقدم به عنوان یک جامعه می توانیم این کار را انجام دهیم. به این موضوع فکر کنید - دنیایی بدون طلاق. من واقعاً فکر نمی کنم که بتوانیم کاملاً درک کنیم که معنی آن چیست. این در اکثر صفحه های راداری ما نیست. اما می دانم که اگر دنیایی پر از ازدواج سالم و پررونق داشته باشیم ، بسیاری از مشکلاتی که امروز جهان با آن روبرو هستیم متوقف می شوند.

آن زمان کانون توجه ما بود و امروز نیز به عنوان مرکز توجه ما قرار دارد ، زیرا هر ماه به هزاران هزاران نفر در سطح جهان می رسیم. این رویای نرخ طلاق "صفر" از اینجا آغاز می شود که هر زوجی به خوبی آماده می شوند!

در اینجا برخی از منابع ما برای کمک به شما در تهیه آماده شده است:

دوره آنلاین دکتر کیم: http://awesomemarriage.com/premarital-counseling/
دکتر کیم در حال آماده سازی برای یک کتاب کار جالب دانشجویی برای ازدواج (همراه با دوره آنلاین) https://www.createspace.com/3745527
دکتر کیم در حال آماده شدن برای یک کتاب ازدواج عالی است https://www.createspace.com/3854664
ارزیابی SYMBIS با دکتر کیم (info@awesomemarriage.com)
ازدواج عالی ، نرخ طلاق صفر ، مشاوره ازدواج ، مشاوره مسیحی ، مشاوره قبل از ازدواج ، قبل از ازدواج ، مربع مسیحی
اظهار نظر
برای دریافت هر پست وبلاگ از طریق ایمیل هر روز صبح مشترک شوید.

HABITS که منجر به تنوع است: حفظ امتیاز
22 ژوئن 2017 در حبوباتی که علت آن متفاوت است
دیشب نانسی و من به یک بازی NBA رفتیم. آن یک بازی عالی بود. بازیکنان هر دو تیم سخت بازی کردند و به نظر می رسید همه آنچه را که باید بدهند می دهند. چهل و هشت دقیقه بسکتبال عالی. انگیزه چه بود؟ چرا آنها خیلی سخت بازی کردند؟ هر دو تیم می خواستند برنده شوند و در پایان بازی فقط یک راه برای تعیین برنده وجود داشت: جدول امتیاز. امتیاز به من گفت تیم من برنده شد! من نمی توانم تصور کنم دو تیم برای این مدت سخت بازی کنند و فقط برای رسیدن به پایان بازی بدانند که هیچ برنده و بازنده ای نیست. نگه داشتن امتیاز در ورزش بسیار عالی است. این دلیل بازی کردن است.

اما نگه داشتن نمره خراب در یک ازدواج. من به زوج هایی که به نظر می رسد به جای ساختن یک ازدواج عالی ، بسکتبال بازی می کنند ، مشاوره داده ام. هر دو نمره را حفظ می کردند. هرکدام می توانستند به من بگویند هر کاری را که همسرشان انجام داده به منزله بازگشت من است. هر فکر دیگری غلط بود یا دیگری اشتباه. آنها یک ازدواج مبارزاتی بود که روز به روز برنده می شد. سپس ازدواج هایی صورت می گیرد که فقط یکی نمره کسب می کند و همسر دیگر احساس می کند که هیچ وقت نمی توانند کاری درست انجام دهند. تمام مشکلات ازدواج به عنوان تقصیر آنها مطرح می شود.

بنابراین ، اگر درگیر بازی باشید ، چه اتفاقی می افتد؟ آیا راهی وجود دارد؟ پاسخ بله است. این کار با پذیرش چیزی شروع می شود که در ابتدا ممکن است برای شما بسیار مشکل باشد. مرحله اول به سادگی اذعان این واقعیت است که هر دو شما در ازدواج خود اشتباه می کنید. در بعضی مواقع احتمالاً از نظر عاطفی به یکدیگر آسیب خواهید رسانید. هیچ یک از شما کامل نیست. این فقط واقعیت انسان بودن است. ما هرگز کامل نخواهیم بود. این مهم نیست که چه کسی بیشترین اشتباه را می کند ، زیرا شما هر دو آنها را مرتکب می شوید. تجربه من این است که با گذشت زمان ، برای بیشتر زوج ها ، اشتباهات متعادل می شوند.

حالا برای مرحله دو. این مرحله ممکن است حتی سخت تر به نظر برسد. وقتی کار اشتباهی انجام داده یا به همسرتان لطمه زده است ، سریعاً به صراحت بگویید که متأسف هستید. درست است. عذرخواهی کنید ، و هر چه زودتر بهتر شود. چه اتفاقی می افتد اگر هر دو شما مقصر باشند؟ پس از آن مهم نیست

منبع :  sanykala

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها